עורך דין דיני עבודה

מירון דינרי הינו עורך דין לענייני עבודה, בעל ניסיון רב בייעוץ וייצוג עובדים ומעבידים בבתי הדין לעבודה בערכאות השונות.
אנו יכולים לסייע בכל מה שקשור לדיני עבודה ותעסוקה: הלנת שכר, פיטורים, הסכמי עבודה, דמי הבראה, שימוע, הרעת תנאים ועוד. צריכים להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה? צרו קשר!

איזורי שירות

השרון

איזור המרכז

הוד השרון

פתח תקווה

כפר סבא

רעננה

הרצליה

תל אביב

ייצוג מעסיקים

ייעוץ משפטי שוטף

מתן חוות דעת

מתן חוות דעת בנוגע לסוגיות שונות בדיני עבודה

ביצוע בדיקות

ביצוע בדיקות ויצירת נהלים ברורים בנושא תחילתם וסיומם של יחסי העבודה

בדיקת תלושי שכר

בדיקת תלושי השכר ודוחות הנוכחות של כלל עובדי החברה והתאמתם לחוקי המגן וצווי ההרחבה השונים.

ייצוג עובדים

תשלום פיצויי פיטורים

לקריאת המאמר

הרעת תנאים

לקריאת המאמר

דמי חופשה

דמי הבראה

הפרשות לגמל ולקרן השתלמות

שעות נוספות

פיטורים שלא כדין

לקריאת המאמר

סוגיות נוספות בתחום דיני העבודה

לכל המאמרים

 עורך דין עבודה

רבים האנשים שמוצאים את עצמם, לא פעם, נפגעים מהמעסיק בכל הקשור לזכויות שלהם בעבודה, נאבקים על מנת לקבל פיצויי פיטורים, עומדים מול הרעה של תנאים, שכר שלא משולם להם בזמן, ושאר רעות חולות שאופפות מקומות עבודה בארץ.

זכויות עובדים הוא נושא שנידון לא פעם, כאשר ישנם ניסיונות בכל זמן מצד הציבור, נבחרי הציבור, וגורמים שונים לגרום להטבה בזכויות העובדים, תוך הקלה בעומסי עבודה ושעות עבודות ארוכות ומתישות.

עם זאת, עדיין ישנם בכל יום עובדים שנפגעים מיחס לא חוקי והתנהלות פלילית אפילו בכל הנוגע להעסקתם וזכויותיהם.

בשל כך רבים פונים אל עורך דין עבודה, וזאת כדי לקבל את הזכויות שמגיעות להם, החזרים של כספים אבודים ופיצוי הולם על אבדן זכויות.

אבל מה צריך לדעת על עו"ד לדיני עבודה? ובמה הוא מטפל? כל התשובות בהמשך.

לפני הכל – מהו עורך דין דיני עבודה?

עורכי דין העוסקים בתחום הם כאלה שמייצגים, הן מעסיקים והן עובדים, ומייעצים להם בערכאות השונות והמשפטיות. עורכי דין המומחים בתחום, מספקים סיוע בכל הקשור לדיני עבודה ותעסוקה ביניהם: פיטורים שלא כחוק, הסכמי עבודה, דמי הבראה, שימועים, הלנת שכר, הרעת תנאים, קבלת פיצויים ועוד. עורכי הדין המומחים בתחום מספקים ייעוץ בכל מה שקשור לתחום העבודה.  

מתי נצטרך עורך דין דיני עבודה?

עורך דין לדיני עבודה הוא כזה שזקוקים לו במגוון מקרים ביניהם – יחסי עובד מעביד, פיצויי פיטורים,  פיטורים שלא כדין, הסכמי עבודה, דמי הבראה, הודעה מוקדמת ודמי חופשה שלא שולמו, ועוד.

אם פוטרתם שלא כחוק, אם לא קיבלתם את הכספים המגיעים לכם כמו דמי הבראה, פנסיה, ושלל הפרשות מהמעסיק, ייתכן וסיוע של עורך דין יעזור לכם לקבל את המגיע לכם.

בנוסף עורך דין לדיני עבודה הוא כזה שיעזור לכם במידה ונתקלתם בהרעת תנאים, הלנת שכר, ושאר הפרות זכויות של עובדים.

אז כיצד בוחרים עורך דין לדיני עבודה?

כאשר אתם בוחרים עורך דין עבודה, בחרו עורך דין טוב תוך שימת לב לדגשים הבאים:

ניסיון – שימו לב כי לעורך הדין ישנו ניסיון רב התחום דיני העבודה. עורך דין מנוסה ידע להבין את המקרה שלכם לעומקו, ויעזור לכם לדעת האם יש לכם עילה לתביעה.

מקצועיות – חשוב לוודא כי עורך הדין מקצועי ומומחה בתחום דיני העבודה. אודות המקצועיות שלו ניתן לברר במידע שהוא מספק באתר האינטרנט שלו וברחבי האינטרנט בכלל, המלצות מלקוחות והדרך שבה הוא מתנהל כבר בפגישת הייעוץ הראשונה.

אסרטיביות – חשוב לבחור בעורך דין אסרטיבי. עורך דין כזה יוכל לטפל בתיקכם במהירות ולהגיע לתוצאות טובות במיוחד.

הצלחה – בררו אודות ההצלחה של עורך הדין. הצלחה של עורך דין בתביעות ניתן לראות בפסקי דין שמתפרסמים ברשת האינטרנט.

מחיר – ישנם עורכי דין שייצגו אתכם בהתאם לסוג התביעה בשכר של אחוזים. עם זאת ישנם עורכי דין שיגבו מחירים שונים על כל שירות, ולכן חשוב לבחור ערך דין גם על פי המחיר, אך לעשות זאת ללא התפשרות על איכותו ומקצועיותו של עורך הדין.

מרגשים שנעשה לכם עוול? יש מה לעשות!

עו"ד מירון דינרי הינו בעל תואר במשפטים L.L.B מאוניברסיטת .U.E.A באנגליה, הוא התמחה במשרד עו"ד פירון, קרני, סרוב, פירון ושות, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ, עו"ד דינרי מומחה בדיני עבודה והוא זמין עבורכם לייעוץ ראשוני ומקצועי.

המלצות

 • "מירון שלום
  ברצוני להביע בפניך את הערכתי על הטיפול המסור והמקצועי בתיק דיני העבודה בו טיפלת למעני. מהרגע הראשון שפגשתי אותך הרגשתי שאני בידיים מעולות ושתעשה הכל כדי שאקבל את מלוא הזכויות שהגיעו לי אחרי שפוטרתי שלא כדין לאחר חופשת הלידה שלי. ואכן כך היה, לאורך כל תקופת הטיפול בתיק שלי היית זמין, נעים וסבלני ובאותה נשימה נחוש, חד ואסרטיבי מול הצד השני. עד שהצלחנו להשיג את כל דרישותינו.
  אמליץ עליך בחום רב
  בברכה
  מיכל. ל (תל אביב)"

  מיכל. ל
 • "שלום מירון, עכשיו כשהסתיים המשפט ולאחר הערעור שהוגש כנגדנו בבית הדין הארצי לעבודה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול המעולה בתיק שלי. למרות הקשיים ומורכבות התיק הצלחת להשיג תוצאה נהדרת ואף למעלה מהמצופה! היה לי נעים להכיר אותך גם כעו"ד וגם כבן אדם וברור לי שאמשיך לפנות ולהפנות אליך.
  תודה על הכל
  רועי. ל (באר שבע)"

  רועי. ל
 • ברצוני להביע את תודתי והערכתי לעורך דין דינרי שייצג אותי במשפט. מודה על טיפול מסור ומקצועי בתיק. הייצוג המשפטי שזכיתי בו היה מקצועי ביותר ומעל למצופה. המאמץ, האמפתיה והאנושיות רגשו אותי מאוד וראויים לשבח. ההשקעה והאמונה מעידים על עורך דין מוכשר ביותר. אמשיך להמליץ על שירותיו לכל מכרי תודה מקרב לב. ג. אהרון"

  ג. אהרון
 • "תודה רבה לעורך דין מירון דינרי, על זה שיש עדיין אנשים שרואים את הצרכים של הלקוחות שלהם לפני האינטרסים האישיים!! תודה על המקצועיות, ההקשבה, הנגישות ועל זה שיכולתי להיוועץ עימך בכל רגע נתון, והגבת בסבלנות ואכפתיות! בעיקר תודה שבזכותך הגעתי לתוצאה האופטימלית בדרך הישרה והטובה ביותר! בזכות עורכי דין כמוך, יש כבוד למקצוע! תודה". (ט. כ)

  ט. כ
 • "ברצוני להביא לידעתכם על עו"ד מסור שאני ממליצה עליו בחום ובהערכה רבה, עו"ד מירון דינרי. נקלעתי למצב בו אני נתבעת צד שלישי, לצערי. העזרה לא איחרה לבוא. זכיתי להכיר את עו"ד מירון דינרי. עו"ד מירון צעד איתי לאורך כל הדרך (הארוכה) גם בגישור וגם בבית המשפט. היה כ"כ רגיש למצב העדין שאליו נקלעתי ומצד שני מאוד נחוש להוכיח את חפותי. הבטחון הרב שהוא העניק לי, הדיוק, המקצועיות בשיחות ביננו והאופטימיות- עודדו אותי וידעתי שיש לי על מי לסמוך. אכן, מאבקנו נשא פירות והצדק יצא לאור ובגדול!! מעל ומעבר למה שציפיתי. בעבר קיבלתי סיוע משני עו"ד אך תחושת ה"לבד" היתה ההרגשה הבולטת ורק"לסגור את התיק". ייש כח גדול לעו"ד מירון, תודה שזכיתי להכיר אותו, ושוב אני ממליצה עליו בחום" .

להתייעצות ראשונית ללא התחייבות השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים מדיני עבודה

תשלום דמי חופשה – חשוב להכיר

תשלום דמי חופשה – חשוב להכיר

תשלום דמי חופשה – חשוב להכיר זכויות העובדים כוללות גם את הזכות שלהם לקבל דמי

המעסיק לא משלם דמי הבראה – מה עושים?

המעסיק לא משלם דמי הבראה – מה עושים?

המעסיק לא משלם דמי הבראה – מה עושים? בין כל הזכויות הסוציאליות שאנחנו אמורים ליהנות

שוקלים התפטרות מעבודה? דברים שכדאי לדעת

שוקלים התפטרות מעבודה? דברים שכדאי לדעת

שוקלים התפטרות מעבודה? דברים שכדאי לדעת  לפעמים, מחליטים לעזוב מקום עבודה מבלי לחכות שיפטרו אתכם,

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ בדיני עבודה

ייעוץ בדיני עבודה בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים אל עורכי דין המומחים בתחום דיני

צור קשר

להתייעצות ראשונית ללא התחייבות השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם