מירון דינרי הוא עו"ד מצויין. מקצועי, חד, מנוסה, שקול, יודע להכות בברזל החם ברגע ובזמן הנכון, קורא נכון את הצד שכנגד .... מגיע מוכן ולמוד חומר לפני ולפנים לכל דיון. אמין, ישר והגון. מירון ייצג את משפחתי בבית הדין לעבודה. השיג לנו תוצאה מקסימלית. ייצג אותנו באופן מרשים מאוד. היינו מרוצים מאוד מהשירות שקיבלנו. ונחזור אליו בהמשך. מומלץ.
מירב אהרון
כאשר חיפשתי עורך דין טוב, חיפשתי קודם כל בן אדם שיבין את צרכיי וילווה אותי בכל התהליך מהתחלה ועד הסוף מבלי לחשוב על שיקולים אינטרסנטיים. המקצועיות, מסירות והאדם שבו הפכו את החוויה לנעימה ומעבר לעובדה שהשגתי בדיוק את מה שרציתי , נתקלתי באדם נדיר ומיוחד. תודה לעורך דין מירון דינרי שבזכותך הגעתי למטרה , שהיית שם בכל רגע נתון. שנתת את כל כולך. אתה ללא ספק מספר 1.
טל פרברוף
רוצה לשתף לגבי יצוג של מירון אותי בנושא תעבורה. אומנם זה התרחש מזמן, אך לשמחתי לפירגון אין חוק התיישנות. מירון, זכיתי ממך ליצוג מקצועי, הוגן, רגיש ועם זאת ענייני עם הישג מרשים. יעצת לי בתבונה. כל העו"ד האחרים שייעצו לי, היו פאסימיים. אתה שמרת על אופטימיות ועמדת בכך במבחן התוצאה! אז שוב תודה
אפרת מלכה-ויזל
עו"ד רציני מהשורה הראשונה! יישר כוח חבר קולגה.
רומי קנבל
עורך דין מקצועי, ישר, הגון - משיג את התוצאות הרצויות! מומלץ בחום, מניסיון!
עירית צח
עורך דין מצויין, והכי בן אדם. מקצוען וישר כמו פלס.
ליאור הרץ
עו״ד מקצועי ואמין מאוד, ממליץ בחום!
רועי חדד
כשותף שלי שנים רבות, אני מעיד על עו"ד מירון דינרי כאיש מקצוע מעולה שעובד עם הנשמה ומשקיע את כל כולו בכל לקוח כאילו היה לקוח יחידי. חזק ואמץ מירון!
אילן עוז