דיני תעבורה

עורך דין תעבורה - מירון דינרי

שימוש בשירותיו של עורך דין תעבורה יכול להביא לזיכוי מוחלט או להקלה בעונש.
משרד עורכי דין לתעבורה מירון דינרי מתמחה בייצוג נאשמים בבתי המשפט בכל הארץ בנושאים הנוגעים למשפט וחוקי תעבורה בישראל.

עו"ד דינרי הינו בעל נסיון רב בייצוג בנושא של דיני תעבורה עם לא מעט סיפורי הצלחה. רוצים להתייעץ עם עו"ד לדיני תעבורה? אשמח לסייע לכם בייעוץ ראשוני חינם.

ההתמחות שלנו

נהיגה בשכרות

לקריאת המאמר

תאונות דרכים

לקריאת המאמר

נסיעה באור אדום

לקריאת המאמר

מהירות מופרזת

לקריאת המאמר

מצלמות מהירות

לקריאת המאמר

עבירות נהיגה

ללא רישיון נהיגה, ללא ביטוח וללא רישיון רכב

ביטול פסילות מנהליות

ביטול פסילות עד תום ההליכים, ביטול איסורי שימוש ברכב

בקשות לחישוב פסילה

נקודות תעבורה

לקריאת המאמר

עקיפות מסוכנות

הפרעה לתנועה

שימוש בטלפון נייד

עבירות נהג חדש

לקריאת המאמר

הגעה להסדרי טיעון

ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות

איזורי שירות

איזור השרון

איזור המרכז

הוד השרון

כפר סבא

רעננה

הרצליה

פתח תקווה

תל אביב

עורך דין תעבורה

אם נפגעתם בתאונה, הייתם חלק ממנה, רישיונכם נפסל, אם אתם עומדים להישפט על עבירות בנושא תעבורה, או אם אתם נמצאים לפני חקירה במשטרה בגין תאונת דרכים – חשוב שתדעו כי כדאי שיהיה לצידכם עורך דין תעבורה.

אבל מהו עורך דין תעבורה? מה ההתמחות שלו? כיצד בוחרים עורך דין תעבורה? וכיצד נדע אם אנו זקוקים בכלל לעורך דין?  כל התשובות בהמשך.

לפני הכל – מהו עורך דין תעבורה ומתי נצטרך אותו?

עורך דין תעבורה הוא כזה שמומחה בכל הקשור לתחום התעבורה  דהיינו, תאונות הדרכים, עבירות תנועה ועוד. עורך דין כזה מכיר את חוקי המשפט על בוריים, והוא יכול לסייע , הן בניסיון להביא לזיכוי והן בניסיון להגיע לעונש מופחת במקרים שמוגש כתב אישום בתחומים של נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, ביטול פסילות מנהליות, תאונות דרכים ועוד.

מתי תדעו כי אתם זקוקים לעורך דין תעבורה?

עורך דין תעבורה חשוב לשכור במקרים שבהם אתם נמצאים בחקירה משטרתית עקב תאונת דרכים, או מיד לאחר קרות תאונת דרכים או במידה ואתם עומדים למשפט על עבירות תעבורה, אם רישיונכם נשלל מנהלתית, אם נכשלתם בוועדה רפואית למען החזרת רישיון הנהיגה שלכם, וכמובן במידה ונתפסתם נוהגים תחת השפעת סמים או אלכוהול.

עורך דין תעבורה מומחה בכל הקשור לתאונות דרכים, נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, ביטול פסילות מנהליות ואפילו קבלת דוח כרוכב אופניים או הולך רגל.

איך בוחרים עורך דין תעבורה?

כיום ישנם מגוון עורכי דין המציעים את שירותיהם בכל הנוגע לתחום התעבורה. עם זאת כאשר אתם בוחרים עורך דין יש לשים לב לדגשים הבאים:

התמחות בתחום התעבורה – וודאו כי אתם בוחרים בעורך דין שתחום התעבורה הינו תחום מרכזי במשרד שלו. וודאו כי עורך הדין מתמחה בתחום של דיני תעבורה ומכיר את כלל רזי המקצוע. 

ניסיון – בחרו עורך דין עם ניסיון בנושא של דיני תעבורה וכזה שיוכל להבין את המקרה שלכם, תוך ניהול התיק שלכם בביטחון מוחלט: מה שיוביל להצלחה.

המלצות – שימו לב כי לעורך הדין יש המלצות באתר האינטרנט שלו. ניתן כיום למצוא המלצות גם בכל רחבי הרשת כמו גם בפסקי דין שמפורסמים באינטרנט המעידים על הצלחותיו של עורך הדין. עוד תוכלו לקבל המלצות על עורך דין טוב מקרובים, משפחה וחברים.

חשיבה יצירתית – בכל הנוגע לתחום התעבורה, יש לדעת כי מדובר בתחום מורכב שלו המון דרכים לפרש את החוק או דרך העבירה שבה מואשמים הנהגים. בכך חשוב לבצע חשיבה יצירתית  בכל תיק, על מנת לקבל תוצאות מיריבות.

עבירות נפוצות בתחום התעבורה

כאשר אתם בוחרים עורך דין שימו לב כי הוא מספק לכם מידע כבר באתר האינטרנט שלו  בכל הנוגע לעבירות נפוצות בתחום התעבורה,  כמו למשל:

נהיגה בשכרות – עבירה שנחשבת חמורה, אשר תגרום לשלילת רישיון להורדת הרכב מהכביש לצבירת נקודות ואף להגשת כתב אישום, וזאת במקרים שונים וחמורים.

פסילות מנהליות – רבים הנהגים שרישיונם נפסל ע"י משרד הרישוי עקב מצב פיזי קשה, בעיות בריאותיות, בעיות נפשיות, או ריבוי נקודות בשל הרשעות בעבירות תנועה וכן פסילות מנהלתיות ע"י שוטרים בגין עבירות תעבורה. פסילות אלה חשוב שיטופלו על ידי עורך דין.

נהיגה במהירות מופרזת – עבירה זאת היא עבירה שצוברת נקודות, מולידה קנסות גבוהים והיא עלולה אף להוביל לשלילת הרישיון. בשל כך חשוב למצוא עורך דין תעבורה טוב שגם יספק לכם מידע, וגם יעזור לכם להחזיר את רישיונכם אליכם במהירות.

מעורבות בתאונות דרכים – תאונות דרכים עם נפגעים יכולות להוביל לפסילת רישיון הנהיגה שלכם לתקופה ארוכה. רצוי להתייעץ עם עורך דין לתעבורה שיכול להציל לכם את רישיון הנהיגה או להפחית בעונש שיוטל עליכם בבית משפט.

זקוקים לייעוץ בתחום התעבורה?

עו"ד מירון דינרי הינו בעל תואר במשפטים L.L.B מאוניברסיטת .U.E.A באנגליה. עורך דין מירון התמחה במשרד עו"ד פירון, קרני, סרוב, פירון ושות, מהמשרדים הגדולים והמובילים בארץ, וכעת הוא מייצג מגוון לקוחות בתחום התעבורה.

צרו קשר, ותוכלו לקבלת ייעוץ מקצועי ומקיף.

המלצות

 • "בעקבות תאונת דרכים בה הייתי מעורבת קיבלתי כתב אישום בו צויין כי אני מואשמת בעברה אשר גרמה לתאונה. עו"ד דינרי החל מיד בעבודה, הוא לא רק ליווה אותי בדיונים - אלא גם הרגיע והסיר ממני את הדאגה סביב היותי נאשמת, חזר והזכיר לי כי הצדק יעשה. עבודתו נשאה פרי והודות למאמציו, חריצותו ורצינותו, האמת יצאה לאור וזוכיתי. על כל זאת תודותיי".
  פ. י (ירושלים)

  פ. י
 • "שמי ג.א והיום ליווה אותי עו"ד דינרי בהליך משפטי עקב פגיעה בהולכת רגל. ברצוני לציין את שביעות רצוני הרבה מהטיפול המשפטי שקבלתי ואשר הסתיים בעיסקת טיעון ע"י עו"ד דינרי והביא לתוצאה שעלתה בהרבה על ציפיותי. בנוסף גם לאחר סיום המשפט ליווה אותי עו"ד דינרי בכל ההליכים הנוספים במזכירות בית המשפט עד לסיומן המוחלט. מי יתן וירבו כמוהו"

  ג.א
 • "תודה רבה לעורך דין מירון דינרי, על זה שיש עדיין אנשים שרואים את הצרכים של הלקוחות שלהם לפני האינטרסים האישיים!! תודה על המקצועיות, ההקשבה, הנגישות ועל זה שיכולתי להיוועץ עימך בכל רגע נתון, והגבת בסבלנות ואכפתיות! בעיקר תודה שבזכותך הגעתי לתוצאה האופטימלית בדרך הישרה והטובה ביותר! בזכות עורכי דין כמוך, יש כבוד למקצוע! תודה". (ט. כ)

  ט. כ
 • ברצוני להביע את תודתי והערכתי לעורך דין דינרי שייצג אותי במשפט. מודה על טיפול מסור ומקצועי בתיק. הייצוג המשפטי שזכיתי בו היה מקצועי ביותר ומעל למצופה.
  המאמץ, האמפתיה והאנושיות רגשו אותי מאוד וראויים לשבח. ההשקעה והאמונה מעידים על עורך דין מוכשר ביותר. אמשיך להמליץ על שירותיו לכל מכרי תודה מקרב לב. ג. אהרון"

  ג. אהרון
 • "ברצוני להביא לידעתכם על עו"ד מסור שאני ממליצה עליו בחום ובהערכה רבה, עו"ד מירון דינרי.נקלעתי למצב בו אני נתבעת צד שלישי, לצערי. העזרה לא איחרה לבוא. זכיתי להכיר את עו"ד מירון דינרי. עו"ד מירון צעד איתי לאורך כל הדרך (הארוכה) גם בגישור וגם בבית המשפט. היה כ"כ רגיש למצב העדין שאליו נקלעתי ומצד שני מאוד נחוש להוכיח את חפותי. הבטחון הרב שהוא העניק לי, הדיוק, המקצועיות בשיחות ביננו והאופטימיות- עודדו אותי וידעתי שיש לי על מי לסמוך. אכן, מאבקנו נשא פירות והצדק יצא לאור ובגדול!! מעל ומעבר למה שציפיתי. בעבר קיבלתי סיוע משני עו"ד אך תחושת ה"לבד" היתה ההרגשה הבולטת ורק"לסגור את התיק". ייש כח גדול לעו"ד מירון, תודה שזכיתי להכיר אותו, ושוב אני ממליצה עליו בחום" .

רוצה לשוחח עם עו"ד תעבורה? להתייעצות ראשונית ללא התחייבות השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

מאמרים מדיני תעבורה

איך לבחור עורך דין תעבורה במקרה שאתם מעורבים בתאונות דרכים?

איך לבחור עורך דין תעבורה במקרה שאתם מעורבים בתאונות דרכים?

איך לבחור עורך דין תעבורה במקרה שאתם מעורבים בתאונות דרכים? תאונות דרכים קורות הרבה יותר

נהיגה תחת השפעת אלכוהול – עשה ואל תעשה

נהיגה תחת השפעת אלכוהול – עשה ואל תעשה

נהיגה תחת השפעת אלכוהול – עשה ואל תעשה נהיגה תחת השפעת אלכוהול, ובעיקר הגרסה יותר

עונש על נהיגה בשכרות – איך ניתן להמתיק אותו?

עונש על נהיגה בשכרות – איך ניתן להמתיק אותו?

עונש על נהיגה בשכרות – איך ניתן להמתיק אותו? מערכת המשפט והחוק במדינת ישראל הבינה

אי מתן זכות קדימה להולך רגל

אי מתן זכות קדימה להולך רגל

אי מתן זכות קדימה להולך רגל נכון לשנים האחרונות הולכי רגל הם הפגיעים ביותר בקרב

צור קשר

להתייעצות ראשונית ללא התחייבות השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם